piasek workowany

piasek workowany do piaskownicy, wylewek, kostek

 

worki 25 kg - 6,99 zł brutto

 

NOWOŚĆ: Klej epoksydowy do naprawy betonu:

schody, posadzki, szczeliny, pęknięcia, spoiny - w tubie

 

 

sól drogowa Lublin Atut-Bis gruboziarnista
- odbiór osobisty lub dostawa wg ustaleń

 

Współpracujemy z:

         

Zapraszamy na ul. Energetyków 5

 

sprzedaż hurtowa i detaliczna

 

Miejsce przyjazne zwierzętom Lublin

 

Sobota 22.06.2024

czynne w godzinach 7-13

 

market budowlany

 

Witamy na naszej stronie internetowej.

Wychodząc na przeciw oczekiwaniom naszych Klientów stworzyliśmy wygodną i nowoczesną bazę danych.

Działając zgodnie z naszą dewizą i zapewniając Państwu"profesjonalizm w dobrej cenie" oferujemy fachowe doradztwo i miła obsługę przy realizacji Państwa inwestycji.Szeroka gama produktów pozwala nam zaopatrzyć budowy w materiały budowlane od fundamenty po dach.

Naszym klientom proponujemy również kontakt,ze sprawdzonymi firmami wykonawczymi.

 

Atut-Bis

Promocja nr 1

dowiedz się więcej
Atut-Bis

Promocja nr 2 - gratis!

dowiedz się więcej
Atut-Bis

Wyprzedaż i promocja!

dowiedz się więcej

Znajdujesz się tutaj: Atut-Bis / Oferta / Cement,wapno, piasek

Oferta • Cement,wapno, piasek

Skorzystaj z szybkiego filtru

Piasek workowany 25kg siany 6,99 zł worek

Piasek workowany 25kg siany 6,99 zł worek

doskonały:

  • do piaskownicy,
  • do wylewek,
  • do murowania
  • do posypywania dróg
czytaj więcej

ALPOL WAPNO HYDRATYZOWANE EXTRA BIAŁE

ALPOL WAPNO HYDRATYZOWANE EXTRA BIAŁE

Wapno hydratyzowane budowlane extra białe produkowane jest poprzez hydratację (gaszenie „na sucho”) wysokiej jakości, bardzo aktywnego wapna palonego mielonego. Produkt po zgaszeniu charakteryzuje się bardzo dużym rozdrobnieniem, stałością objętości, wysoką białością i wysoką powierzchnią właściwą, co znacząco zwiększa jego wydajność, plastyczność i urabialność.

czytaj więcej

CEMENT MURARSKI

CEMENT MURARSKI

Cement murarski o unikalnym składzie jest przeznaczony do przygotowywania wysokiej jakości zapraw murarskich i tynkarskich. Cement murarski służy do łatwego przygotowania zapraw budowlanych o doskonałych właściwościach roboczych i parametrach technicznych.

czytaj więcej

CEMENT NORMAL 32.5R

CEMENT NORMAL 32.5R

Cement portlandzki wieloskładnikowy Normal 32,5 produkowany jest zgodne z normą europejską EN-413-1. W skład cementu wchodzi klinkier portlandzki oraz popiół lotny krzemionkowy. Proporcje dodatków zostały tak dobrane, aby w pełni wykorzystać własności hydrauliczne popiołów lotnych oraz polepszyć własności użytkowe mieszanki betonowej. Dzięki parametrom wyższym od normowych Cement Normal 32,5 w praktyce wykazuje właściwości porównywalne z cementami klas CEM II 32,5.

czytaj więcej

CEMENT MAX 32,5R

CEMENT MAX 32,5R

Cement MAX służy do uzyskiwania betonu o dużej wytrzymałości. Dzięki jego wyższym parametrom jakościowym możliwe jest otrzymywanie w krótkim czasie naprawdę mocnego betonu. Takie właściwości dają możliwość szybkiego otrzymywania trwałych i mocnych elementów oraz konstrukcji. Oprócz dynamiki twardnienia, wielką zaletą MAX-a jest jego dobra plastyczność i urabialność. W porównaniu z innymi cementami udział MAX-a w mieszance może być mniejszy, a to z pewnością jego dodatkowy atut.

czytaj więcej

CEMENT MAX 42,5

CEMENT MAX 42,5

Dzięki wysokiej  wytrzymałości  wczesnej  oraz końcowej cement MAX 42,5 idealnie sprawdza się do przygotowania betonów wysokich klas C16 - C45 na placu budowy, na konstrukcje stropów, wieńców, belek, schodów i nadproży, a także na fundamenty, posadzki czy prefabrykaty. Wysokie wytrzymałości wczesne pozwalają na przyspieszenie tempa prac budowlanych, szybszą rotacje form i szalunków. Oprócz dynamiki twardnienia, wielką zaletą MAX-a jest jego bardzo dobra plastyczność.

czytaj więcej

WAPNO HYDRATYZOWANE EXTRA BIAŁE

WAPNO HYDRATYZOWANE EXTRA BIAŁE

Wapno Hydratyzowane budowlane DL 90-5-S. Idealne do prac murarskich i tynkarskich. Zwiększa wytrzymałość i plastyczność zapraw. Posiada właściwości grzybobójcze. Worek 25 kg.

 

 

czytaj więcej

Filtr
Wyszukiwarka
Copyright © Atut-Bis - 2014. Projekt i wykonanie - Freeline.
Ta strona korzysta z plików cookie. Używając tej strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Możesz dowiedzieć się więcej w jakim celu są używane oraz o zmianie ustawień przeglądarki. Kliknij tutaj »
zamknij