piasek workowany

piasek workowany do piaskownic, wylewek, kostki dostępny

 

ul. Energetyków 5

 

sprzedaż hurtowa i detaliczna

 

Miejsce przyjazne zwierzętom Lublin

 

Sobota 27.05.2023

czynne w godzinach 7-13

 

market budowlany

 

Witamy na naszej stronie internetowej.

Wychodząc na przeciw oczekiwaniom naszych Klientów stworzyliśmy wygodną i nowoczesną bazę danych.

Działając zgodnie z naszą dewizą i zapewniając Państwu"profesjonalizm w dobrej cenie" oferujemy fachowe doradztwo i miła obsługę przy realizacji Państwa inwestycji.Szeroka gama produktów pozwala nam zaopatrzyć budowy w materiały budowlane od fundamenty po dach.

Naszym klientom proponujemy również kontakt,ze sprawdzonymi firmami wykonawczymi.

 

Atut-Bis

Promocja nr 1

dowiedz się więcej
Atut-Bis

Promocja nr 2 - gratis!

dowiedz się więcej
Atut-Bis

Wyprzedaż i promocja!

dowiedz się więcej

Znajdujesz się tutaj: Atut-Bis / Oferta / Do odśnieżania / Zabójca lodu

Zabójca lodu

Zabójca lodu

Obok powszechnie znanych i stosowanych środków jak sól, chlorek wapnia czy chlorek magnezu od kilku lat pojawiają się nowe, zmodyfikowane a przede wszystkim mniej szkodliwe produkty służące do usuwania oblodzenia oraz śliskjości pośniegowej.

Opis produktu:


ZABÓJCA LODU to biodegradowalny granulat, który zastępuje machaniczne usuwanie śniegu lub skuwanie grubych warstw lodu. Zabójca lodu ma długotrwałe działanie a stosować możemy go niemalże wszędzie: w ciągach komunikacyjnych, parkach, placach, dachach...

 

Zabójca lodu jest w postacui płatków, które po zeknięciu z wilgocią podwyższają swoją temperaturę - dzięki temu w całości przenikajhą do podłoża rozpoczynając etap roztapiania "od dołu".W odróżnieniu od tradycyjnych środków Zabójca Lodu nie wypłukuje się wraz z roztopioną wodą, dzięki czemu stosującniewielkąjego ilość można usunąć grube warstwy oblodzenia.

Zabója Lodu może być mieszany i roztapiany w roztworach chemicznych (do doczyszczania np. chłodni). nie zapych kanalizacji i instalacji wodnych.

< Powrót do listy
Filtr
Wyszukiwarka
Copyright © Atut-Bis - 2014. Projekt i wykonanie - Freeline.
Ta strona korzysta z plików cookie. Używając tej strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Możesz dowiedzieć się więcej w jakim celu są używane oraz o zmianie ustawień przeglądarki. Kliknij tutaj »
zamknij